Spinel Soda

sodastream-wymiana-butli-spinel-soda-rzeszow

Gdzie w Rzeszowie wymienić nabój CO2 do SodaStream

Jesteś mieszkańcem Rzeszowa oraz poszukujesz punktu wymiany butli CO2 do SodaStream?

Jeżeli posiadasz ekspres do gazowania wody, zwany saturatorem obojętnie jakiej marki (Soda Stream czy Spinel Soda) możesz wymienić puste cylindry / naboje / butle CO2 w przystępnej cenie w naszych punktach. Znajdziesz je w małych sklepach spożywczych i punktach kurierskich, które znajdują się często w centrum osiedli. Punkty wymiany nabojów do SodaStream w Rzeszowie znajdziesz w poniższym artykule.

Możesz je również znaleźć za pomocą wygodnej mapki:
https://spinelsoda.pl/punkty-wymiany/

Czy wiesz, że sam gaz spożywczy nie wystarczy?

Stosujemy wyłącznie gaz spożywczy marki Linde. Podlega on dodatkowej filtracji w specjalistycznej aparaturze, w której odławiane są mikrozanieczyszczenia. U nas znajdziesz wyłącznie oryginalne naboje marek takich jak: SodaStream Qucik Connect różowe i Standardowe niebieskie oraz oryginalne naboje CO2 Spinel Soda.

Lista punktów wymiany Spinel Soda

Nasze punkty znajdziesz zaraz obok siebie. Współpracujemy z punktami na osiedlach oraz dobrze dostępnych miejsach.

Punkty Spinel Soda w innych miastach

Nasze punkty znajdziesz zarówno w dużych miastach jak i mniejszych miejscowościach.

Najczęściej zadawane pytania o SodaStream i Spinel Soda - FAQ

Gdzie nabić butlę SodaStream w Rzeszowie? Gdzie wymienić butlę SodaStream w Rzeszowie?

Punkt Spinel Soda – epaka, ul. Lubelska 37, 35-233 Rzeszów  – Punkt znajduje się w północnej części Rzeszowa, w pobliżu centrum handlowego Auchan Rzeszów. Jest to wygodne miejsce dla mieszkańców tej części miasta, z łatwym dostępem do głównych arterii komunikacyjnych

 

 

Najtańsza wymiana zaczyna się już od 15 zł za niebieską butlę oraz 25 zł za butlę różową.

Pamiętaj, że ta cena obowiązuje w Oficjalnych Punktach. Ceny w Punktach Partnerskich mogą się różnić.

Cena jest bardzo konkurencyjna, zachowujemy najwyższe standardy jakości przez dodatkową filtrację gazu spożywczego. Nie daj się nabrać na niebezpiecznie wtłaczany gaz przemysłowo-spożywczy, który jest sprzedawany przez osoby, które na tym dorabiają w garażu i stosują nieatestowane przetoki z toksycznym klejem. Sam certyfikat gazu spożywczego nie wystarcza. Cena poniżej 15 zł powinna wzbudzić podejrzenia.

Stosujemy wyłącznie certyfikowany, spożywczy gaz marki Linde. Pamiętaj, że sam gaz spożywczy nie wystarczy! Wtłaczając go korzystamy ze specjalistycznej aparatury. Gaz jest poddawany dodatkowej filtracji, aby nie wpuścić zanieczyszczeń do cylindrów CO2.

Cylindry się dzielą na dwa typy: Standardowe niebieskie – SodaStream stosują niebieskie naboje, które się wkręca. Quick Connect – SodaStream używają różowych naboi, które można zamontować szybko i łatwo. Obydwa typy cylindrów dają ten sam efekt, więc to wybór Klienta. Każdy rodzaj wymienisz w punktach Spinel Soda w Rzeszowie.

Obydwie marki spełniają najwyższe standardy saturatorów i akcesoriów. Znajdziesz je w naszym asortymencie. Chcesz dowiedzieć się więcej o Spinel Soda? Piszą o nas:

https://rzeszowska24.pl