Spinel Soda

Wymiana butli saturatora SodaStream w Krakowie na Placu Imbramowskim! Napełnij butlę dla swojego saturatora i ciesz się bąbelkami razem ze Spinel Sodą!

Mieszkasz w Krakowie w pobliżu Placu Imbramowskiego? W Twoim saturatorze nie ma już gazu? Spinel Soda przychodzi z pomocą! Napełniaj butlę CO2 bez ograniczeń i ciesz się świeżym gazem każdego dnia z punktem wymiany Spinel Soda ul. Imbramowska Pawilon 101, Kraków 31-212.

Gdzie w Krakowie wymienić butlę saturatora SodaStream? 

Punkt wymiany butli SodaStream Spinel Soda znajduje się w Krakowie pod adresem: ul. Imbramowska 101, Kraków 31-212. Jest to jeden z oficjalnych punktów Spinel Soda, co oznacza, że na miejscu możesz liczyć na szybką wymianę butli SodaStream bez limitu!

 

Jaki rodzaj butli można wymienić w punkcie Spinel Soda?

Punkt Spinel Soda oferuje wymianę cylindrów niebieskich oraz butli różowych SodaStream. Niezależnie od rodzaju posiadanego saturatora znajdziesz u nas odpowiedni rodzaj cylindra!

 

Jakim gazem są uzupełniane cylindry?

W Spinel Sodzie dbamy o to, aby Twoje bąbelki były najwyższej jakości! Gaz znajdujący się w napełnionych przez nas butlach to bezpieczny dla zdrowia CO2 spożywczy Linde.

Jak szybko 3 prostych krokach wymienić pustą butlę saturatora Spinel Soda?

Brak gazu?

Ściągnij pokrywę saturatora a następnie wymontuj cylinder.

Odwiedź punkt wymiany

Znajdź najbliższy punkt wymiany butli Spinel Soda i przyjdź z pustym cylindrem.

Wymień cylinder

Przekaż pracownikowi punktu pusty cylinder i odbierz napełniony.

Punkty wymiany do SODASTREAM w Krakowie