SPINEL-SODA-SATURATOR-WODY-BUTELKI-1

Wiele domów obecnie decyduje się na zakup dystrybutorów wody jako sposób na łatwe i wygodne dostarczanie świeżej, zimnej wody. Te urządzenia oferują wodę na żądanie, jednocześnie zmniejszając naszą zależność od plastikowych butelek. Dystrybutory wody pozwalają zaoszczędzić pieniądze i zmniejszyć nasz wpływ na środowisko.

Pozostań nawodniony

Dzięki wygodnemu dostępowi do dystrybutora wody w domu lub biurze, łatwiej jest utrzymać odpowiednie nawodnienie. Nawet dzieci mogą szybko napić się szklanki wody, gdy tylko potrzebują czegoś do picia. To również pomaga ograniczyć naszą tendencję do sięgania po napoje gazowane z lodówki, gdy jesteśmy spragnieni.

Mniej cukru

Woda gazowana jest doskonałą alternatywą dla napojów gazowanych, ponieważ nawet gdy dodasz do niej aromat, zawiera o 50% mniej cukru niż zwykła puszka napoju gazowanego.

Obniżenie ciśnienia krwi

Dwa składniki wody gazowanej, magnez i wapń, mogą znacząco obniżyć ciśnienie krwi.

Poprawa trawienia

Odpowiednie nawodnienie może również pomóc poprawić trawienie i połykanie oraz zwiększyć uczucie sytości. Niektórzy twierdzą, że gazowanie jest szkodliwe dla kości ze względu na kwasowość, ale to nieprawda. Nie ma dowodów na to, że woda gazowana ma wpływ na poziom wapnia w organizmie.

Woda gazowana a woda pitna

Wiele badań wykazało, że woda gazowana nawadnia tak samo dobrze jak zwykła woda. Jeśli się nad tym zastanowić, woda gazowana to po prostu zwykła woda nasycona bąbelkami dwutlenku węgla, więc różnica jest niewielka.

Smak wody gazowanej różni się również od smaku wody niegazowanej. Zauważysz, że woda gazowana ma lekko cierpki smak ze względu na kwas węglowy. Możesz nadać wodzie gazowanej różnorodne aromaty, takie jak limonka, cytryna czy grejpfrut.

Przyszłość wody

Przyszłość wody to Spinel Soda: dystrybutor gazowanej wody. Chociaż dostępnych jest wiele różnych rodzajów dystrybutorów wody gazowanej, Spinel Soda jest jednym z najlepszych z wielu różnych powodów.

Jeśli jesteś zapalonym miłośnikiem wody gazowanej, z pewnością już słyszałeś o Spinel Soda: dystrybutorze gazowanej wody. Teraz pozostaje tylko dokonać zawężonego wyboru i znaleźć najlepszy model dla Twojego domu.

Spinel Soda BubbleON

SpinelSoda oferuje stylowy i elegancki saturator do wody gazowanej, którego uniwersalny design sprawia, że idealnie pasuje do każdej kuchni. Jego główną zaletą jest niezrównane wysokie nasycenie wody gazem. Ponadto, charakteryzuje się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. To niezwykle wytrzymałe urządzenie oferuje niską cenę, łatwo dostępne butle oraz prosty proces ich napełniania.