Spinel Soda

woda gazowana soda szklanka macro

Czy kiedykolwiek porównywałeś informacje odżywcze podane na puszce słodkiego napoju gazowanego z tymi znajdującymi się na etykiecie wody gazowanej? Możesz być zaskoczony tym, co odkryjesz. Woda gazowana zawiera mniej kalorii, cukru i dodatków, co czyni ją idealną alternatywą dla słodkich napojów gazowanych dostępnych w sklepach.

Woda gazowana robi furorę

Obecnie coraz więcej osób szuka zdrowszych alternatyw do wprowadzenia do swojej diety i stylu życia, a woda gazowana jest na topie, niezależnie od tego, czy gazowanie wody następuje naturalnie, czy też dwutlenek węgla jest dodawany później, aby uzyskać pożądany efekt musujący.

Korzyści poza wspaniałym, przyjemnym smakiem

Wybierając napoje zrobione na bazie wody gazowanej zamiast słodkich napojów gazowanych dostępnych w sklepach, zyskujesz wiele korzyści, oprócz wspaniałego smaku i braku chemii, dodatków i sztucznych słodzików.

  • Mogą uspokajać żołądek. Woda gazowana zawiera substancję zwaną wodorowęglanem sodu, minerałem, który może pomóc w uspokojeniu nerwowego żołądka. Często znajduje się go w wielu dostępnych bez recepty preparatach przeciwkwasowych i tabletkach żołądkowych.
  • Mogą zmniejszać mdłości poranne. Jeśli jesteś w ciąży i borykasz się z mdłościami porannymi, popijanie zimnej wody gazowanej rano może pomóc złagodzić uczucie nudności. Spróbuj dodać odrobinę imbiru, który znany jest ze swoich właściwości przeciwwymiotnych.
  • Mogą pomóc w utracie wagi. Regularne spożywanie wody gazowanej może sprawić, że będziesz czuł się dłużej syty dzięki bąbelkom. Dlatego wielu ludzi uważa, że woda gazowana działa jako środek hamujący apetyt. Jednak nigdy nie zastępuj posiłku samą wodą gazowaną. Potrzebujesz kalorii i składników odżywczych z pożywienia, aby funkcjonować i czuć się dobrze.
  • Są łatwiejsze dla portfela. Kolejną zaletą wody gazowanej jest oszczędność pieniędzy, którą możesz potencjalnie zaoszczędzić na tygodniowych zakupach spożywczych. Porównaj cenę słodkich napojów gazowanych z ceną wody gazowanej. Lub samodzielnie gazuj wodę w domu przy użyciu maszyny Spinel Soda, która jest łatwa w użyciu i wyposażona w pojemnik z dwutlenkiem węgla oraz wielokrotnego użytku butelki. Wystarczy dodać wodę, nacisnąć przycisk, a będziesz mieć do dyspozycji pyszną wodę musującą i gazowaną. Nie ma już konieczności używania plastikowych butelek jednorazowego użytku ani marnowania pieniędzy na napoje gazowane w butelkach.


A najlepsze jest to, że możesz wybierać spośród różnych opcji smakowych, aby jeszcze bardziej dostosować swój napój. Jeśli lubisz kwaśny smak coli lub pikantność piwa korzeniowego, masz szczęście. Na rynku dostępny jest szeroki wybór smakowych syropów, które doskonale imitują te klasyczne ulubione napoje.

Podsumowanie

Spinel Soda oferuje naturalną i zdrową alternatywę dla napojów gazowanych pełnych cukru i może pomóc Ci zaoszczędzić aż 100 000 kalorii rocznie. Nie musisz martwić się o spożywanie pustych kalorii ani o przybieranie na wadze, ponieważ wybrałeś zdrową drogę nawodnienia.

Gazowanie wody ze Spinel Soda jest również znacznie bardziej ekonomiczne. Pomaga ograniczyć koszty związane z finansami, zdrowiem i samopoczuciem na dłuższą metę.

Z tak wieloma korzyściami płynącymi z picia wody gazowanej, pewnie zastanawiasz się, dlaczego nie przesiadłeś się na nią wcześniej.