Spinel Soda

Wybierz formę wymiany butli

Na miejscu

Wymiana od ręki

Online

Wymiana w ciągu 5 dni roboczych

Online + odbiór

Zakup online i odbiór w punkcie

Jak wymienić nabój CO2 do saturatora?

Sposób 1

Znajdź punkt wymiany Spinel Soda w swoim mieście lub w jego pobliżu . Nasze punkty partnerskie oferują wymianę zarówno butli różowych SodaStream Quick Connect jak i standardowych niebieskich.

Sposób 2

Nadaj nabój CO2 SodaStream, Spinel Soda lub cylindry innych firm i wyślij go do paczkomatu o oznaczeniu KRA61N. Paczkę z pustym cylindrem wyślij na dane: kontakt@spinelsoda.pl oraz 799 361 018.

Sposób 3

Nadaj nabój SodaStream, Spinel Soda lub cylindry innych firm i wyślij go kurierem do naszego głównego punktu wymiany, który znajduję się pod adresem: Spinel Trade, Gromadzka 46A, 30-719 Kraków. Uzupełnij danę kontakowe adresem mailowym: kontakt@spinelsoda.pl oraz numerem telefonu 799 361 018.

Dlaczego warto wymienić nabój CO2 w Spinel Soda?

Certyfikowany gaz spożywczy

Dwutlenek węgla od firmy Linde BIOGON® C, produkowany jest specjalnie dla branży spożywczej. Certyfikat potwierdza wymaganą czystość gazu oraz bezpieczeństwo spożycia. Taki sam gaz stosowany przez firmy takie jak Coca Cola, Pepsi Co., Heineken i wielu innych.

Standardy i filtracja gazu

Jednak sam gaz spożywczy nie wystarczy – należy go filtrować i napełniać naboje specjalistyczną aparaturą. Nie daj się zwieść zaniżoną ceną wymiany u osób, które robią to jako dodatkowe źródło dochodu w garażu. Takie butle są napełniane przetoką niespełniającą, żadnych norm spożywczych i mogą zawierać niebezpieczne dla zdrowia substancje. W Spinel Soda wyznaczamy najwyższe standardy weryfikacji, filtracji i napełniania. Wszystko dzieje się zgodnie z normami i procedurami.

 

Ile kosztuje wymiana naboju do Spinel Soda i SodaStream ?

Przystępna cena

Płacisz cenę adekwatną do wartości produktu, a jednocześnie otrzymujesz jakość wymaganą przez branżę spożywczą. Napełniamy każdy typ nabojów, w każdym kolorze, zarówno do saturatorów Soda Stream, Philips, Grohe i innych posiadających zawory jedno i dwukierunkowe.

Oszczędność

Oszczędzaj pieniądze dzięki taniej wymianie butli z gazem. Spinel Soda oferuje o wiele tańszy gaz spożywczy niż konkurencja. Wymieniaj gaz w butlach standardowych nawet od 15 zł oraz w butlach z systemem QuickConnect nawet od 25 zł. 

Tania woda gazowana w Twoim domu

Koniec z kupowaniem drogiej wody gazowanej w marketach. Zaopatrz się w saturator i oszczędzaj na każdym litrze wody tworząc własne bąbelki w domowym zaciszu.

Szybka wymiana butli CO2

Szybkość i obsługa na wyższym poziomie

Wpadnij do jednego z naszym punktów, a butlę wymienisz w krócej niż 3 minuty – pod warunkiem, że nie będzie kolejki 😄. Do tego nasza obsługa klienta rozwiąże Twoje problemy i doradzi, jeżeli będziesz tego potrzebował!

Koniec z noszeniem ciężkich butelek wody

Oprócz korzyści finansowych, wymiana gazu razem ze Spinel Soda jest również bardzo wygodna. Koniec z noszeniem ciężkich butelek wody gazowanej! 

Jak wymienić nabój CO2 online?

Kup wymianę

Wybierz butlę, którą chcesz wymienić, klikając poniżej i dokonaj zakupu wymiany pustego cylindra na napełniony

Nadaj pustą butlę

Wyślij pusty cylinder na adres Spinel Trade, Gromadzka 46A, 30-719 Kraków lub paczkomat o numerze KRA61N wpisując numer 799 361 018 oraz mail kontakt@spinelsoda.pl

Otrzymaj pełny cylinder

Już po zaledwie 5 dniach roboczych paczka dotrze do Ciebie kurierem lub paczkomatek, odbierz swoją butlę do saturatora i ciesz się gazowaną wodą

Wybierz nabój CO2 niebieski lub różowy

Standardowy

Butla ze standardowym zaworem

QuickConnect

Butla z sytemem QuickConnect

Jak wymienić nabój CO2 stacjonarnie?

Pamiętaj, że ceny wymiany stacjonarnej mogą się różnić i są zależne od punktów. 

Skończył się gaz?

Wymontuj cylinder z saturatora zgodnie z dołączoną instrukcją.

Znajdź punkt wymiany

Udaj się do wybranego punktu wymiany ze zużytym cylindrem.

Odbierz napełniony nabój

W punkcie wymiany przekaż pracownikowi pusty cylinder i otrzymaj nowy od 15 zł w zależności od rodzaju cylindra i punktu Spinel Soda.

Gdzie w Polsce wymienić nabój CO2?

Wczytuję
Punkty na mapie: 0 PRINT

Store Direction

GET DIRECTIONS

Użyj mojej lokalizacji, żeby znaleźć najbliższy punkt.

Description

Najpopularniejsze punkty wymiany butli do Spinel Soda i SodaStream

Zbierz 10 pieczątek i zyskaj wymianę gratis!

W oficjalnych punktach Spinel Soda oraz wybranych punktach partnerskich dostępne są karty lojalnościowe. Karty lojalnościowe są przypisane do danego punktu i nie działają w innych punktach. Zbierz 10 pieczątek i zyskaj darmowe napełnienie.

Spinel Soda to tania wymiana CO2, syropy i akcesoria

Wymiana butli w oficjalnych punktach Spinel Soda

Spinel Soda oferuje podstawową usługę dla posiadaczy saturatorów, jaką jest wymiana cylindrów z gazem CO2. Wymieniaj pustę butlę i gazuj wodę w nieskończoność! Butlę saturatora możesz wymienić za pośrednictwem kuriera i paczkomatu, lub odwiedzając jeden z oficjalnych punktów wymiany SodaStream Spinel Soda. Nasze punkty oferują wymianę butli klasycznych SodaStream oraz butli różowych SodaStream QuickConnect.

Szeroki asortyment syropów 

W sieci punktów Spinel Soda oraz na oficjalnej stronie można znaleźć syropy nadające wyjątkowe, Twoje ulubione smaki napojów. Uzupełniaj zapasy koncentratów i twórz własne napoje smakowe.

Saturator BubbleON i akcesoria

Nie posiadasz urządzenia do gazowania wody? Zaopatrz się w saturator, na którym możesz polegać — Spinel Soda BubbleON i korzystaj z dobrej wody gazowanej kiedy tylko chcesz. W ofercie znajdziesz również 

Wymiana butli CO2 w punktach partnerskich

Znajdź partnerski punkt wymiany Spinel Soda w swoim mieście i wymieniaj naboje Spinel Soda lub SodaStream bez ograniczeń! Punkty partnerskie posiadają w swoim asortymencie zarówno naboje różowe i niebieskie. W przypadku braku naboi w punkcie, po złożeniu zamówienia przez naszego Partnera Sprzedawcę nadamy pełne naboje i w ciągu 2 dni roboczych pojawią się one w punkcie. Każdy punkt partnerski może się różnić cenami, ofertą oraz akcjami promocyjnymi.