Wybierz formę wymiany butli

Na miejscu

Wymiana od ręki

Online

Wymiana w ciągu 5 dni roboczych

Online + odbiór

Zakup online i odbiór w punkcie

Posiadasz nabój CO2 do saturatorów i zastanawiasz się gdzie wymienić nabój SodaStream?
Możesz to zrobić na 3 różne sposoby dzięki Spinel Sodzie:

Sposób 1

Znajdź jeden z punktów Spinel Soda w swoim mieście lub w jego pobliżu i przynieś go do nas, wymienimy go na pełny zaledwie w kilka minut.

Sposób 2

Nadaj nabój SodaStream, Spinel Soda lub cylindry innych firm i wyślij go do paczkomatu o oznaczeniu KRA61N. Paczkę z pustym cylindrem wyślij na dane: kontakt@spinelsoda.pl oraz 799 361 018.

Sposób 3

Nadaj nabój SodaStream, Spinel Soda lub cylindry innych firm i wyślij go kurierem do naszego głównego punktu wymiany, który znajduję się pod adresem: Spinel Trade, Gromadzka 46A, 30-719 Kraków. Uzupełnij danę kontakowe adresem mailowym: kontakt@spinelsoda.pl oraz numerem telefonu 799 361 018.

Dlaczego warto wymienić nabój CO2 w Spinel Soda

Certyfikowany gaz spożywczy Dwutlenek węgla od firmy Linde BIOGON® C, produkowany jest specjalnie dla branży spożywczej. Certyfikat potwierdza wymaganą czystość gazu oraz bezpieczeństwo spożycia. Taki sam gaz stosowany przez firmy takie jak Coca Cola, Pepsi Co., Heineken i wielu innych.

Cena bez naciągania Nie naciągamy klientów, sztucznie zawyżając ceny. Płacisz cenę adekwatną do wartości produktu, a jednocześnie otrzymujesz jakość wymaganą przez branżę spożywczą. Napełniamy każdy typ nabojów, w każdym kolorze, zarówno do saturatorów Soda Stream, Philips, Grohe i innych posiadających zawory jedno i dwukierunkowe.

Szybkość i obsługa na wyższym poziomie Wpadnij do jednego z naszym punktów, a butlę wymienisz w krócej niż 3 minuty – pod warunkiem, że nie będzie kolejki 😄. Do tego nasza obsługa klienta rozwiąże Twoje problemy i doradzi, jeżeli będziesz tego potrzebował!

Ile kosztuje wymiana?

Oszczędność ze Spinel Soda

Oszczędzaj pieniądze dzięki taniej wymianie butli z gazem. Spinel Soda oferuje o wiele tańszy gaz spożywczy niż konkurencja. Wymieniaj gaz w butlach standardowych za 15 zł oraz w butlach z systemem QuickConnect za 25 zł. 

Tania woda gazowana w Twoim domu

Koniec z kupowaniem drogiej wody gazowanej w marketach. Zaopatrz się w saturator i oszczędzaj na każdym litrze wody tworząc własne bąbelki w domowym zaciszu.

Dodatkowe zalety wymiany gazu

Oprócz korzyści finansowych, wymiana gazu razem ze Spinel Soda jest również bardzo wygodna. Koniec z noszeniem ciężkich butelek wody gazowanej! 

Jak wymienić nabój CO2 online?

Kup wymianę

Wybierz butlę, którą chcesz wymienić, klikając poniżej i dokonaj zakupu wymiany pustego cylindra na napełniony

Nadaj pustą butlę

Wyślij pusty cylinder na adres Spinel Trade, Gromadzka 46A, 30-719 Kraków lub paczkomat o numerze KRA61N wpisując numer 799 361 018 oraz mail kontakt@spinelsoda.pl

Otrzymaj pełny cylinder

Już po zaledwie 5 dniach roboczych paczka dotrze do Ciebie kurierem lub paczkomatek, odbierz swoją butlę do saturatora i ciesz się gazowaną wodą

Wybierz rodzaj cylindra, który chcesz wymienić

 

Standardowy

Butla ze standardowym zaworem

QuickConnect

Butla z sytemem QuickConnect

Jak wymienić nabój CO2 stacjonarnie?

Skończył się gaz?

Wymontuj cylinder z saturatora zgodnie z dołączoną instrukcją.

Znajdź punkt wymiany

Udaj się do wybranego punktu wymiany ze zużytym cylindrem.

Odbierz napełniony nabój

W punkcie wymiany przekaż pracownikowi pusty cylinder i otrzymaj nowy za jedyne 15 zł lub 25 zł w zależności od rodzaju cylindra.

Cylinder możesz też wymienić online tutaj

Gdzie wymienić nabój CO2?

Loading...
Punkty wymiany: 0 PRINT

Store Direction

GET DIRECTIONS

Użyj mojej lokalizacji, żeby znaleźć najbliższy punkt.

Description

Najpopularniejsze punkty wymiany butli

 

Karta stałego klienta Spinel Soda

W oficjalnych punktach Spinel Soda oraz wybranych punktach partnerskich dostępne są karty lojalnościowe. Karty lojalnościowe są przypisane do danego punktu i nie działają w innych punktach. Zbierz 10 pieczątek i zyskaj darmowe napełnienie.

Oferta Spinel Soda

Wymiana butli w oficjalnych punktach Spinel Soda

Spinel Soda oferuje podstawową usługę dla posiadaczy saturatorów, jaką jest wymiana cylindrów z gazem CO2. Wymieniaj pustę butlę i gazuj wodę w nieskończoność! Butlę saturatora możesz wymienić za pośrednictwem kuriera i paczkomatu, lub odwiedzając jeden z oficjalnych punktów wymiany SodaStream Spinel Soda. Nasze punkty oferują wymianę butli klasycznych SodaStream oraz butli różowych SodaStream QuickConnect.

Szeroki asortyment syropów 

W sieci punktów Spinel Soda oraz na oficjalnej stronie można znaleźć syropy nadające wyjątkowe, Twoje ulubione smaki napojów. Uzupełniaj zapasy koncentratów i twórz własne napoje smakowe.

Saturator BubbleON i akcesoria

Nie posiadasz urządzenia do gazowania wody? Zaopatrz się w saturator, na którym możesz polegać — Spinel Soda BubbleON i korzystaj z dobrej wody gazowanej kiedy tylko chcesz. W ofercie znajdziesz również 

Wymiana butli CO2 w punktach partnerskich

Znajdź partnerski punkt wymiany Spinel Soda w swoim mieście i wymieniaj naboje Spinel Soda lub SodaStream bez ograniczeń! Punkty partnerskie posiadają w swoim asortymencie zarówno naboje różowe i niebieskie. W przypadku braku naboi w punkcie, po złożeniu zamówienia przez naszego Partnera Sprzedawcę nadamy pełne naboje i w ciągu 2 dni roboczych pojawią się one w punkcie. Każdy punkt partnerski może się różnić cenami, ofertą oraz akcjami promocyjnymi.